Secondlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Secondlife

Secondlife

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Başlayanlar - 1 Ders (Secondlife’a nasıl üye olabilirim ?)

YazarMesaj
Admin
Admin

Yeni Başlayanlar - 1 Ders  (Secondlife’a nasıl üye olabilirim ?) Empty
MesajKonu: Yeni Başlayanlar - 1 Ders (Secondlife’a nasıl üye olabilirim ?)   Yeni Başlayanlar - 1 Ders  (Secondlife’a nasıl üye olabilirim ?) EmptyÇarş. Ağus. 25, 2010 7:45 pm

www.secondlife.com sitesine girerek join'e basın..

Açılan yeni sayfada :

1.adım

Choose Your Second Life Name : Oyunda kullanacağınız isim ve soy isminizi belirliyorsunuz

(Soy isminiz sadece orada olan seçeneklerle kısıtlıdır)

Enter Your Birthdate : Doğum Tarihiniz.

Enter Your Email Address : Kayıtlı görüneceğiniz mail adresi ( Bu mail adresi SL’ile bağlantı kurabileceğiniz adrestir.)

2.adım

Yapmanız gereken Oyun içerisinde hangi karakter olarak gözükmek istiyorsanız onu seçmek.
Daha sonra kıyafetlerinizi değiştirebilirsiniz..

3.adım
Your Real Name : Kendi isim ve soy isminiz

Password : Şifreniz (Doğum tarihiniz Ceptelefon numaranız gibi basit şifreler kullanmamanız tavsiye edilir.)

Security Question : Parolanızı unuttuğunuz anda buradan belirlediğiniz gizli sorunuz ve cevabınız şifrenizi tekrar hatırlamanızı sağlıyacaktır.

Second Life News and Updates : Eğer bu bölümdeki kutucuklara tik koyarsanız, secondlife hakkında duyurular ve haberler mail adresinize gelicektir.

Promotion Code : Promosyon kodudur eğer promosyon kodunuz var ise girebilirsiniz.

Who Refferrer You ? : Size kim referans oldu bu oyun için. (Yazmayabilirsiniz.)

Is this your first account : Secondlife’a daha önce kayıt olup olmadığınızı soruyor

Eğer kayıt olmuş iseniz (I already have a Second Life account.
This is an additional account.) Hayır ilk kaydınız ise (This is my first Second Life account.)

Seçmeniz yeterli

Ve bu adımdaki en son yapmanız gereken

I agree to the Terms of Service. Seçeneğini işaretlemek.

4.adım

Get Linden Dollars to Spend in Second Life

Eğer oyuna Premium (paralı) kayıt olmak istiyorsanız, kredi kartı bilgilerini girmeniz gerekiyor

Yok Free (parasız) üye olmak istiyorsanız skip this step seçeneğini seçmelisiniz.

5. Adım

Upgrade to Premium Now!

4. adımda olduğu gibi (paralı) kayıt olmak istiyorsanız, kredi kartı bilgilerini girmeniz gerekiyor

Yok Free (parasız) üye olmak istiyorsanız skip this step seçeneğini seçmelisiniz.

Ve böylece kayıt işlemimiz tamamlanmış oluyor.

Son olarak yapmanız gereken işletim sistemi türünüze göre oyunu download etmeniz gerekiyor.

https://secondlife.yetkinforum.com

Yeni Başlayanlar - 1 Ders (Secondlife’a nasıl üye olabilirim ?)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Başlayanlar - 2 Ders (Ekran Kartı ile sorun yaşayanlar..)
» Yeni Başlayanlar - Öneri 1( Siz isteyin, biz hazırlayalim !!)